Başarı için Diyalog

BAŞARI İÇİN DİYALOG  

Satış, destek ve çözüm odaklı üretim politikamızın sürdürülebilirliği, diyaloğa verdiğimiz öneme dayanmaktadır. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle birlikte EVELUX ailesi olarak, birbirimizin  faydasını gözeten bir çerçevede sürekli diyalog halinde olmak, başarıyı  sağlamaktaki temel faktörümüzdür.

DİYALOG İÇİN GÜVEN

İstikrarlı olarak sürdürdüğümüz “teknoloji destekli üretim, maliyet odaklı rekabetci ve zamanında teslimat” politikamız, müşterilerimiz için güveni sağlayan  bir taahhüt niteliğindedir.

ZAMANINDA TESLİMAT İÇİN SATIŞ&PAZARLAMA AĞ SİSTEMİMİZ

Zamanında teslimat politikamızın temel kriteri, pazara yakın olmaktır. Bu amaçla  özel bir  pazarlama ve satış ağ sistemi geliştirdik. İç piyasa için satış  prensiplerimize bağlı yerel bayiler; ihracat pazarına yönelik belirlenmiş ülkelerde yerleşik bayiler oluşturarak, bayinin stoklarından son kullanıcıya hızlı  ve ekonomik bir şekilde ulaşmasını sağladık.

 

 

 

 

 

 

 

GÜVEN İÇİN KALİTE

Yeniliği araştırma ve geliştirme ile, kaliteyi ise ölçerek elde ediyoruz. Sürekli yatırım yaptığımız AR&GE ve Kalite Kontrol departmanlarımızın işbirliği  ile, TS EN 13422+A1 standardında ürünler üretiyoruz.

 

 

 

 

 

 

KALİTE KONTROL ALTINDA

►Plastik Malzeme Ömrü     ►Darbe Dayanımı     ►Dış hava Şartlarına dayanım      ►UV Dayanım     ►Yansıtma Performansı     ►Fonksiyonellik Kontrolü     ►Kurulum ve Montaj Kontrolü