Hakkımızda

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Mühendislik dizayn üreticisi    

1988 yılında, kuruluşundan bugüne değerlerine bağlı bir aile şirketi yönetiminde olan firmalar ; Kurumsal bir yönetim sistemine sahiptir. Her kademesinde tecrübeli ve uzman kadrolar çalışmaktadır. Güvenilir ve kararlı şirket yönetimi çalışanlarına yüksek motivasyon ve sahiplenme duygusunun gelişmesinde sürekli katkıda bulunmaktadır.

EVELUX Trafik Sis.Tic.A.Ş.YÜKSELEN GRUP’un dış ticaret birimidir.Trafik güvenlik sistemlerinin dış ticaret işlemleri ve ihracat ağı tabiki İstanbul merkez ofisinde sürdürülmektedir.

  

AR-GE ve KALİTE KONTROL

Yeniliği, araştırma ve geliştirme ile; kaliteyi ise ölçerek elde ediyoruz. Sürekli yatırım yaptığımız bu iki çok önemli departmanlarımızın işbirliği ile TS EN 13422+A1 standardında ürünler üretiyoruz.

İÇ VE DIŞ PAZARDA STOKTAN TESLİM

Pazara yakınlık politikamızın temel kriteri, tam zamanında teslimattır. Bunu sağlama amacıyla iç ve dış pazara yönelik satış sistemleri geliştirdik. İç pazara yönelik, pazarlama satış sistemine dayalı yerel bayilerimizi; dış pazara yönelik, ihracat sistemine dayalı yurtdışı partnerlerimizi oluşturduk.

KALİTE İÇİN EVELUX

EVELUX  olarak mükemmel kalite anlayışımızı ilk günden beri her koşulda her aşamada devam ettiriyoruz. Müşterilerimizin  beklentileri,sektörün beklentileri ve en önemlisi yaptığımız işin beklentilerinin farkında olarak markamızı lider konumda tutmak için durmadan araştırıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

GÜVENLİK İÇİN KALİTE

Satış politikamızda ve müşteri ilişkilerimizdeki özgüveni kalitemizden alıyoruz. Üretim alanımızda tüm birimleri tecrübe ve teknolojinin getirdiği kalite ile donattık ve sertifikalandırdık.